Monday, December 23, 2013

Pittsburgh Penguins

16. detsembril ehk mu 17. sünnipäeval käisime vaatamas hokit.. jaa ma ei kujutanud ette, et see mulle nii väga meeldida võiks. 

Hokistaation/hall või kuidas iganes seda nimetama peaks oli mega suur, tavaliselt toimuvad seal suuremad kontserdid jms, ja reaalselt enamus istmetest olid täis ehk meeletult palju inimesi. Jõudsime sinna veidi peale mängu algust ja jõudsime maha istuda ning pmt esimese asjana avastasime järsku, et meid näidatakse suurtelt ekraanidelt, mis jää kohal ülevalt alla rippusid.. mega järksu ennast avastada ja karjudes lehvitama hakata :D Ja hiljem ka oli hea jälgida kuidas inimesed järsku ennast sealt avastasid ja kuidas siis reageerisid :D Poolajal näidati erinevaid inimesi kes olid püsti ja tantsisid.. tõusime siis me ka õega püsti ja hakkasime tantsima, kahjuks enam ekraanile ei saanud, aga vähemalt endal oli tore.

Enamus vaatajaid kandsid tiimi särke ja fännid olid ikka tõelised fännid, iga punktiga kõik püsti ja karjuma.. ülilahe. Jaa lisaks üks mees meist natuke eemal sai paari katsetusega kogu saali lainetust tegema, mis ka sellise rahvahulgaga oli lahe.

Näljased nagu me ikka alati oleme sõime oma 10$ pitsat kah, mitte just kõige toredam oma raha sellistesse kohtadesse paigutada, aga pole hullu, pitsa oli ikka hea :D 

Ja leidsin endale tulevase mehe ka tiimist, ta ainult 19, seega sobib ka :'D Terve mäng rääkisime, kuidas see aitaks mul elamisloa siia saada ja kui väga see ikka juhtuma peaks jnejne ja siis koju jõudes mõtlesin, et googeldaks veits teda, jaaa avastuuus.. ta soomlane. Imekombel ei näinud väga soomlase moodi välja, kuigi kui vanu pilte vaadata siis oli, aa no USA muudab.. ja nimest olid ka Ä'd A'deks muudetud. Aga noh fine by me :D 

Kaklusi nägime ka whoop. Ja võitsime 3-1.

Lisaks õele ja emale oli meiega ka mu õe onupoeg :) ja ma ainuke ima ''fännisärgita'' boo. 
Pildilt pole näha eriti, aga üleval on veel rõdud ka, mis pmt täiesti täis olid.No comments:

Post a Comment