Wednesday, September 25, 2013

Homecoming part II


Järgmine hommik pidin ennast juba enne 9t üles ajama ja kooli minema, et sööklat kaunistama hakata. Sõin oma esimese McDonaldsi hommikumuffini ::'D ehk tavaline burx kuhu muna ka vahele pandud haha :D Igatahes kõik courti liikmed oma uniste nägudega kohale jõudnud, hakkasime pihta. Pidime katma kõik söökla seinad värvilisepaberiga (kõige hullem asi üllllldse) ning panema ümber postide tulesid ja lõpuks panime väljalõigatud pumpkin'id (nädalasees olime neid välja lõikand ja kõikide homecoming dance'le tulijate nimed olid nende peal). Kõik see võttis umb 3h jaaa siis oli aeg minna koju, et hakata õhtuks sättima.. Nii lahe kuidas kõik mega elevil sellepärast kogu nädala olid olnud. 

Aaa ja hommikust saati oli megalt sadanud, seega kõik pabistasid piltide pärast. (kes ei tea, siis siin kombeks enne homecomingut/promi teha kogu grupiga pilte jne ja seda tehakse üldiselt väljas, seega oli see täiega õigustatud)

Igaljuhul minu grupp(Logan, Baylee, Sasha, Farrah, Gabby, Kylie, Neal) sättis ennas Logani juures. Vedasin ennast umbes kolmeajal sinna ning hakkas pihtaa. Arvasin, et keegi pole veel valmis ja läksin sinna nii, et polnud veel alustanud millegagi ning kohale jõudes olid kõik juba valmis.. haha :D Ja ebanorm kuidas selle seltskonnaga nalja saab ja kui nummid inimesed kõik on. Sõime pitsat ja lollitasime ja tegime pilte ja lihtsalt ootasime, et saaks juba minema hakata :D

Ma siiani ei saa üle, kui lahe see kõik oli. Näha nii paljusi ilusaid inimesi oma ilusate kleitidega ja näha kui rahul ja õnnelikud kõik selleüle on. Ja lihtsalt üle pika aja tantsidaaa!!! Kogu söökla oli paksult rahvast täis ja KÕIK tantsisid. Jaa mis veel megalahe on, on see, et neil on reaalselt laule, mille järgi kõik samamoodi tantsivad!!!!!! See oli mu lemmik osa üldse vist. Ja õnneks olid liigutused piisavalt lihtsad, et paari korraga sai juba kõike kaasa teha ja see tunne oli niiiii lahe, nagu filmis.. päris tõsiselt :D Kurb, et meil sellised asju pole. 

Kui see läbi sai, läksime Bayleega Mcist läbi(seal ausalt parim salat hahaha) ja tagasi Logani poole, et filmi vaadata, aga selleni me kordagi ei jõudnudki.. oops :D Enamus jäid sinna ööseks, aa ma tulin 1st koju tagasi, kuna hommikul 6st pidin teiste võp'idega sõitma Erie'sse YFU meedile :P

Logan!!

Farrah ja Sasha!!

Farrah!!

Gabby!!
Sasha!!


mu Gabby!!


Mu õdee!!

Neal-Kylie-Farrah-Logan-ma-Sasha-Gabby

Logan-Gabby-Baylee-Farrah-ma-Kylie-NealNo comments:

Post a Comment